Ibis London Thurrock M25 ** (of gelijkwaardig)
Hotel Ibis London Thurrock is gelegen in Grays, op loopafstand van het Lakeside Shopping Centre. Het centrum van Londen ligt op 31 kilometer afstand en is met het openbaar vervoer goed bereikbaar.
Het hotel is voorzien van de volgende faciliteiten:
- Receptie welke elke dag bemand is
- Wi-Fi
- Lift
- Ontbijtruimte
- Restaurant
- Bar
De kamers beschikken over:
- Een eigen badkamer
- Haardroger
- Airconditioning
- Flatscreen-tv
- Bureau
- Kast
- Telefoon
Een aantal kamers zijn rolstoelvriendelijk ingericht, deze zijn beperkt beschikbaar en dienen aangevraagd te worden.
Holiday Inn Express Cambridge - Duxford M11 *** (of gelijkwaardig)
42 Station Road East, Whittlesford, Bridge
Cambridge CB22 4WL
London, Engeland
Omschrijving
Kerstshoppen in Londen rondom de kerstperiode is een onvergetelijke ervaring. Al vanaf de eerste week van november ondergaat de stad een complete metamorfose. De prachtige kerstverlichting wordt aangestoken en in de loop der weken worden de straten als maar mooier versierd.
Hyde Park wordt omgetoverd tot een waar kerstmispretpark met een ijsbaan, attracties en vele gezellige kerstkraampjes voor zowel jong als oud. Tevens is het leuk voor de kinderen om de kerstman te ontmoeten in de bekende warenhuizen Harrods en Selfridges alsook in de speelgoedwinkel Hamleys. Bent u op zoek naar een leuk en origineel kerstcadeau dan zult u dat vast en zeker vinden in één van de vele winkels die Londen rijk is.
Aan de voet van Londen Eye, het grote reuzenrad vlakbij de Big Ben is ook een grote kerstmarkt te vinden met gezellige kerstkraampjes, kerstmuziek en kerststalletjes. Maak een ritje in het reuzenrad en geniet van een prachtig uitzicht in kerstsfeer over de hele stad Londen.
Boek deze reis met Slangen Reizen en geniet van de kerstsfeer in Londen!
LET OP! Vanaf 1 oktober 2021 heeft u een geldig paspoort nodig om te reizen naar het Verenigd Koninkrijk. Daarnaast is het vanaf april 2025 verplicht een ETA aan te vragen. Dit geldt voor álle reizigers, inclusief kinderen en baby's.
Programma
Dag 1 - De heenreis en vrije tijd
In de avond/nacht vóór de door u geboekte aankomstdatum zal de reis naar Londen van start gaan. We vertrekken richting Calais of Duinkerken waarna we via de Eurotunnel of per ferry in Engeland arriveren. In Engeland aangekomen rijden we per luxe touringcar naar de stad Londen. De chauffeur zal een korte stadsrondrit (onder voorbehoud) maken en u vervolgens afzetten in het centrum bij Victoria Embankment. Vanuit hier begint uw vrije tijd (minimaal 9 uur) en kunt u Londen op eigen gelegenheid verkennen. Geniet van de kerstsfeer door de hele stad. Bewonder de kerstlichtjes in Carnaby Street, bekijk de grote kerstboom op Trafalgar Square en geniet van de prachtig versierde etalages van onder meer de grote warenhuizen Harrods en Liberty. In de avond wordt u door de chauffeur opgehaald in het centrum en naar het hotel gebracht.
Dag 2 - Stadsrondrit en vrije tijdNa een heerlijk ontbijt vertrekken we naar het centrum van Londen. We starten deze dag met een uitgebreide stadsrondrit (onder voorbehoud) langs verschillende bekende bezienswaardigheden waaronder de London Eye, de Tower Bridge, Buckingham Palace, de Big Ben, Westminster Abbey, Piccadilly Circus en Trafalgar Square. De chauffeur zal u hierna afzetten in het centrum van Londen bij Victoria Embankment. Vanuit hier begint uw vrije tijd en kunt u Londen op eigen gelegenheid verkennen. Breng een bezoek aan diverse gezellige kerstmarkten, ga lekker kerstshoppen in Harrods of maak een ritje in het reuzenrad (Londen Eye) en geniet van een prachtig uitzicht in kerstsfeer over de hele stad. U heeft tevens de gelegenheid om een boottocht over de prachtige rivier de Thames te maken (optioneel bij te boeken). In de avond zal de chauffeur u weer komen ophalen in het centrum en terug naar het hotel brengen.
Dag 3 - De terugreisNa het ontbijt verlaten we de mooie stad Londen en starten we aan onze terugreis richting Nederland. Voordat we u weer afzetten bij uw geboekte opstapplaats wordt u nog in de gelegenheid gesteld om een hapje te eten onderweg waarna onze 3-daagse kerstshoppen busreis Londen eindigt.
Let op: U bent in Londen op de datum die u boekt, u vertrekt in de avond/nacht ervoor! Op sommige data kan er gebruik worden gemaakt van een wisselpunt.
Voor deelname aan deze reis bent u verplicht in bezit te zijn van een geldig paspoort. Vanaf 01-10-2021 is een ID-kaart géén geldig reisdocument meer. Tevens dient u van iedere boeker het documentnummer en de vervaldatum van het paspoort in te vullen. Daarnaast is het vanaf april 2025 verplicht een ETA aan te vragen. Dit geldt voor álle reizigers, inclusief kinderen en baby's. Kijk in de veelgestelde vragen of u een visum nodig heeft.
Inclusief
- Vervoer per luxe touringcar
- 2 overnachtingen
- 2 maal ontbijtbuffet
- Toeristenbelasting
- Stadsrondrit
- 20 kg bagage per persoon
- Overtocht per ferry/Eurotunnel
Opties
-
Servicepakket - € 5,00
Met het servicepakket kunt u tot één week voor vertrek kosteloos de vertrekdatum wijzigen en/of tot één dag voor vertrek de persoonsgegevens.
-
Gegarandeerd stoelen naast elkaar - € 7,00 (per persoon)
Er worden stoelen gereserveerd, zodat u gegarandeerd naast elkaar zit tijdens de reis. (Alleen mogelijk bij boekingen met even persoonsaantallen).
-
Specifieke stoel reserveren - € 15,00 (per persoon)
Indien u op een specifieke plaats in de bus wilt zitten dan kunt u hiervoor een stoel reserveren.
-
Hop-on Hop-off Boottocht Thames - € 31,00 (per persoon)
Ontdek het beste van Londen vanaf het water en ontsnap aan de drukte op straat. Stap aan boord van de Uber Boats, onbeperkt in- en uitstappen.
-
Hop-on Hop-off Boottocht Thames Kinderen - € 21,00 (per persoon)
Onbeperkt in- en uitstappen voor kinderen van 5 tot en met 15 jaar
Genoemde opstaptijden en -plaatsen kunnen wijzigen.
Amersfoort |
Achter Argonautgebouw bij tourbushalte NS station |
22:00 |
Amsterdam |
NS Station Sloterdijk (P+R Piarcoplein) |
22:00 |
Antwerpen (BE) |
Kolonel silvertopstraat Station |
02:30 |
Apeldoorn |
De Voorwaarts bij Omnisport op P9 |
22:50 |
Arnhem |
Rijnhallen Parkeerplaats |
21:45 |
Beek-Elsloo |
P + R Beek - Elsloo |
00:45 |
Breda |
Internationale bushalte (Hoge Mosten) Prinsenbeek |
01:00 |
Den Bosch |
Zandzuigerstraat parkeerplaats bij NS Station Oost (op de hoek van de Bruistensingel) |
23:00 |
Den Haag |
Prinsessegracht 4 |
23:30 |
Dordrecht |
Weeskinderendijk, Hoek Dokweg |
00:30 |
Eindhoven |
P+R Meerhoven |
23:40 |
Gent (BE) |
P+R Gentbrugge Land van Rodelaan bij afrit E17 |
03:15 |
Heerlen |
Achterzijde NS Station (Spoorsingel) |
23:45 |
Leiden |
Leiden, Bio Science Park-West (Bij McDonald) |
23:15 |
Maastricht |
De Geusselt |
00:15 |
Nijmegen |
P+R Nijmegen West |
22:00 |
Rotterdam |
Metrostation Capelse Brug |
22:30 |
Tilburg |
Stappegoorweg t.h.v. Ireen Wüst IJsbaan |
21:45 |
Utrecht |
P+R Transferium Westraven |
22:00 |
Zwolle |
NS Zuidzijde Hanzelaan |
22:15 |