VakantieVeilingen - Een Dagje Parijs (doordeweeks)
| Deze reis is alleen te boeken met een geldige VakantieVeilingen Voucher. Indien bij controle achteraf blijkt dat de code "onjuist" of "reeds gebruikt" is zullen wij de boeking omzetten naar een reguliere boeking.|
Wilt u met meerdere personen de reis boeken? Dan kunt u voor meerdere personen één boeking plaatsen. Hiervoor dient u het aantal personen aan te geven en de juiste persoongegevens + waardebonnummer in te vullen. Indien u meerdere losse boekingen maakt, dan neemt u het risico dat u niet samen in één bus reist.
Parijs staat bekend als de stad van de liefde met een eeuwenoude geschiedenis en een prachtige architectuur. Cultuur en romantiek worden hier afgewisseld met moderne winkelstraten en vele bezienswaardigheden. Een stad voor ieder wat wils dat al jarenlang één van de topbestemmingen is voor een stedentrip.
Boek deze reis met Slangen Reizen en geniet van al het moois Parijs u te bieden heeft!