Hotel Globus *** (of gelijkwaardig)
Hotel Globus is gelegen in de Praagse wijk Horní Roztyly, aan de rand van een prachtig park (Údolí Kunratického potoka oftewel Kunratice Brook Valley). Het centrum ligt op 8,5 kilometer afstand en is met het openbaar vervoer goed en makkelijk te bereiken. U loopt vanuit het hotel in slechts 8 minuten naar het metrostation Roztyly.
Het hotel is voorzien van de volgende faciliteiten:
- Receptie welke elke dag bemand is
- Wi-Fi
- Lift
- Ontbijtruimte
- Restaurant
- Lobbybar
- Terras
- Wisselkantoor
- Souvenirwinkel
De kamers beschikken over:
- Een eigen badkamer
- Haardroger
- Verwarming
- Satelliettelevisie
- Bureau
Hotel Amedia Express Praha *** (of gelijkwaardig)
Het Amedia Express Praha is gelegen in Chodov, Praag 11, naast een KFC en op 1 kilometer van het centrum van Chodov. Het centrum van Praag is op slechts 8 kilometer afstand en is ook met het openbaar vervoer goed te bereiken. Bushalte Chodovec ligt op 500 meter en metrostation Codov op 1,1 kilometer afstand van het hotel.
Het hotel is voorzien van de volgende faciliteiten:
- Receptie welke elke dag bemand is
- Wi-Fi
- Lift
- Ontbijtruimte
- Loungebar
De kamers beschikken over:
- Een eigen badkamer
- Haardroger
- Airconditioning
- Flatscreentelevisie
- Telefoon
- Bureau
- Zithoek
- Waterkoker
Omschrijving
De kerstperiode is ongetwijfeld de mooiste periode om een bezoek te brengen aan de sprookjesachtige prachtstad Praag.
Door de hele stad zijn knusse kerstmarkten te vinden en de gezellige straatjes zijn feestelijk versierd. Op het Oude Stadsplein vindt u de grootste en bekendste kerstmarkt met een mooie grote kerstboom omringd door prachtige gebouwen waaronder de Tynkerk, het oude Raadhuis en de astronomische klok.
U kunt uw kerstinkopen doen in één van de vele winkels die gelegen zijn in het stadscentrum of uw kerstcadeautjes kopen op één van de gezellige kerstmarkten onder het genot van lekker eten en svařák, de Tsjechische variant van glühwein.
Praag heeft dankzij haar schoonheid al vele bijnamen gekregen zoals de gouden stad of de stad met honderd torens. De stad is al eeuwen oud en beschikt dan ook over veel geschiedenis. Typerend zijn de vele binnenplaatsen, pleinen en oude steile steegjes. Het oude centrum van Praag bestaat uit vijf stadsdelen. Op de rechteroever van de Moldau ligt Stare Mesto, de Joodse wijk Josefov en Nove Mesto. Aan de overkant ligt Hradcany en aan de voet daarvan Mala Strana.
Wat u ook absoluut niet mag missen is de wereldberoemde Karelsbrug waar u een prachtig uitzicht zult hebben over de verlichte binnenstad. De stad Praag behoort tot één van de mooiste steden van Europa.
Boek nu met Slangen Reizen en geniet van de gezellige kerstsfeer in Praag.
Programma
Dag 1 De heenreis
We zullen op deze eerste dag van onze busreis Praag vroeg in de ochtend vertrekken richting Praag. Onderweg worden voldoende stops gemaakt. In de avond zullen we arriveren in Praag en wordt u naar hotel gebracht. U heeft de gelegenheid om eventueel te genieten van het diner (u kunt dit voordelig bijboeken).
Dag 2 Stadswandeling benedenstad en vrije tijdNa het ontbijt wordt u per luxe touringcar naar het centrum gebracht en kunt u deelnemen aan een stadswandeling door de stad onder begeleiding van een Nederlandstalige gids. Deze gids zal u de mooiste bezienswaardigheden van de prachtige stad Praag laten zien. Denk aan de Joodse wijk en de Karelsbrug. Alle bezienswaardigheden zijn in deze periode van het jaar prachtig verlicht en zien er sprookjesachtig uit. Na de stadswandeling kunt u de stad verder op eigen gelegenheid verkennen. Breng een bezoek aan de gezellige kerstmarkten of liever een leuk musea bezoeken? Dan zit u in Praag ook goed. Voor te dineren in de stad is tevens voldoende tijd. In de avond zal de chauffeur u komen ophalen in het centrum waarna we nog gezamenlijk een stadstour maken.
Dag 3 Stadswandeling bovenstad, rondvaart over de Moldau en vrije tijdWe beginnen deze dag weer met een heerlijk ontbijt in het hotel waarna de chauffeur u in het centrum van Praag af zet. Aangekomen in het centrum kunt u deelnemen aan de stadswandeling (optioneel bij te boeken). De gids zal u vandaag onder meer de Praagse burcht laten zien (exclusief entree) en het Gouden Straatje (exclusief entree). Na de stadswandeling heeft u vrije tijd om zelf de stad verder te verkennen en te genieten van de gezellige kerstsfeer. In de middag kunt u deelnemen aan de 2 uur durende rondvaart over de rivier de Moldau inclusief 1,5 uur onbeperkt eten in buffetvorm. Als u dit wenst kan dit optioneel bijgeboekt worden. In de avond zal de chauffeur u weer ophalen in het centrum en u terugbrengen naar het hotel.
Dag 4 De terugreisNa het ontbijt verlaten we de stad Praag. Tijdens de terugreis worden er voldoende stops gemaakt. Voordat we u weer afzetten bij uw opstapplaats wordt u nog in de gelegenheid gesteld om een hapje te eten. Hiermee eindigt onze 4-daagse kerstshoppen busreis Praag.
Let op! Op sommige data kan er gebruik worden gemaakt van een wisselpunt.
Inclusief
- Vervoer per luxe touringcar
- 3 overnachtingen
- 3 maal ontbijtbuffet
- Toeristenbelasting
- 20 kg bagage per persoon
Opties
-
Servicepakket - € 5,00
Met het servicepakket kunt u tot één week voor vertrek kosteloos de vertrekdatum wijzigen en/of tot één dag voor vertrek de persoonsgegevens.
-
Gegarandeerd stoelen naast elkaar - € 7,00 (per persoon)
Er worden stoelen gereserveerd, zodat u gegarandeerd naast elkaar zit tijdens de reis. (Alleen mogelijk bij boekingen met even persoonsaantallen).
-
Specifieke stoel reserveren - € 15,00 (per persoon)
Indien u op een specifieke plaats in de bus wilt zitten dan kunt u hiervoor een stoel reserveren.
-
Stadswandeling Praag op de 2e en 3e dag - € 19,00 (per persoon)
Geniet van een 2 – 3 uur durende stadswandeling op de 2e én 3e dag van uw reis. Onze gids verteld graag alle ins en outs over deze prachtige stad!
-
Diner heenreis - € 24,00 (per persoon)
Kies voor deze optie en geniet tijdens de heenreis naar Praag van een gereserveerd voorgerecht, hoofdgerecht en dessert in het restaurant.
-
Rondvaart Moldau incl. lunch + welkomstdrankje - € 31,00 (per persoon)
Bekijk Praag vanaf het water met deze 2 uur durende rondvaart en geniet van uw welkomstdrankje tijdens de 1,5 uur durende lunch in buffetvorm!
Genoemde opstaptijden en -plaatsen kunnen wijzigen.
Amsterdam |
NS Station Sloterdijk (P+R Piarcoplein) |
05:00 |
Apeldoorn |
De Voorwaarts bij Omnisport op P9 |
05:25 |
Arnhem |
Rijnhallen Parkeerplaats |
05:15 |
Beek-Elsloo |
P + R Beek - Elsloo |
06:10 |
Breda |
Internationale bushalte (Hoge Mosten) Prinsenbeek |
06:00 |
Den Bosch |
Zandzuigerstraat parkeerplaats bij NS Station Oost (op de hoek van de Bruistensingel) |
06:10 |
Den Haag |
Prinsessegracht 4 |
05:10 |
Dordrecht |
Weeskinderendijk, Hoek Dokweg |
05:40 |
Eindhoven |
P+R Meerhoven |
07:00 |
Heerlen |
Achterzijde NS Station (Spoorsingel) |
05:30 |
Leiden |
Leiden, Bio Science Park-West (Bij McDonald) |
04:40 |
Maastricht |
De Geusselt |
05:30 |
Nijmegen |
P+R Nijmegen West |
06:00 |
Roermond |
Retailpark (Schaarbroekerweg thv Kentucky Fried Chicken) |
06:10 |
Rotterdam |
Metrostation Capelse Brug |
05:20 |
Tilburg |
Stappegoorweg t.h.v. Ireen Wüst IJsbaan |
06:20 |
Utrecht |
P+R Transferium Westraven |
05:20 |
Venlo |
NS Station Venlo |
08:40 |
Weert |
NS Station |
06:20 |
Zwolle |
NS Zuidzijde Hanzelaan |
04:50 |