Zoek direct een bestemming:

Dagtochten Ticketveiling - Een Dagje Berlijn

Ticketveiling - Een Dagje Berlijn

Deze reis boeken
v.a.
€ 44,95
| Deze reis is alleen te boeken met een geldige Ticketveiling Voucher. Indien bij controle achteraf blijkt dat de code "onjuist" of "reeds gebruikt" is zullen wij de boeking omzetten naar een reguliere boeking.|

Wilt u met meerdere personen de reis boeken? Dan kunt u voor meerdere personen één boeking plaatsen. Hiervoor dient u het aantal personen aan te geven en de juiste persoongegevens + waardebonnummer in te vullen. Indien u meerdere losse boekingen maakt, dan neemt u het risico dat u niet samen in één bus reist.

De unieke stad Berlijn, die ooit verdeeld was in twee delen, is nu weer één bruisende stad. En wat voor een stad, Berlijn is een mengeling van oude historische architectuur en hippe hedendaagse wijken. De kunst- en shopliefhebbers zullen in deze unieke stad zeker niets te kort komen, er is voor ieder wat wils!

Deze prachtstad staat natuurlijk bekend om de Berlijnse muur, die de stad vroeger verdeelde in Oost- en West-Berlijn. Maar Berlijn heeft natuurlijk meer te bieden! Breng een bezoek aan de Branderburger Tor, Checkpoint Charlie, Berliner Dom en de imposante televisietoren. De authentieke bouwwerken uit de Tweede Wereldoorlog gecombineerd met de moderne architectuur en de prachtige elementen uit de tijd van de tweedeling maken Berlijn de ideale prachtstad die zeker de moeite waard is om te bezichtigen!

Boek deze reis met Slangen Reizen en geniet van alles wat Berlijn te bieden heeft.

Deze reis boeken
v.a.
€ 44,95

Informatie

1dag Berlijn

Inclusief

  • Korte stadsrondrit (onder voorbehoud)
  • Vervoer per luxe touringcar

Deel deze trip

Hulp nodig?

085 00 63 700

085 00 63 700

  • ma-vr: 09:00 - 21:00
  • za: 09:00 - 17:00

1Kies uw reisgezelschap

Persoon 1

Persoon 2

2Selecteer uw gewenste aankomstdatum

Geselecteerd
Beschikbaar
Gegarandeerd vertrek
Volgeboekt
Niet beschikbaar

3Waar wilt u opstappen?

Uw opstapplaats:

Uw reis€ 106,40

Uw reis

Prijsoverzicht

Reissom reiziger 1€ 44,95
Reissom reiziger 2€ 44,95
Brandstoftoeslag€ 4,00
SGR bijdrage € 5,00 p.p.€ 10,00
Calamiteitenfonds€ 2,50
Totale reissom € 106,40

Deel deze trip

Hulp nodig?

085 00 63 700

085 00 63 700

  • ma-vr: 09:00 - 21:00
  • za: 09:00 - 17:00