Coronavirus: Lees hier de laatste update en veelgestelde vragen rondom onze vakanties
U bent hier: Home  »  Dagtochten  »  Ticketveiling - Een Dagje Berlijn  »  Ticketveiling - Een Dagje Berlijn

Ticketveiling - Een Dagje Berlijn

| Deze reis is alleen te boeken met een geldige Ticketveiling Voucher. Indien bij controle achteraf blijkt dat de code "onjuist" of "reeds gebruikt" is zullen wij de boeking omzetten naar een reguliere boeking.|

Wilt u met meerdere personen de reis boeken? Dan kunt u voor meerdere personen één boeking plaatsen. Hiervoor dient u het aantal personen aan te geven en de juiste persoongegevens + waardebonnummer in te vullen. Indien u meerdere losse boekingen maakt, dan neemt u het risico dat u niet samen in één bus reist.

De unieke stad Berlijn, die ooit verdeeld was in twee delen, is nu weer één bruisende stad. En wat voor een stad, Berlijn is een mengeling van oude historische architectuur en hippe hedendaagse wijken. De kunst- en shopliefhebbers zullen in deze unieke stad zeker niets te kort komen, er is voor ieder wat wils!

Deze prachtstad staat natuurlijk bekend om de Berlijnse muur, die de stad vroeger verdeelde in Oost- en West-Berlijn. Maar Berlijn heeft natuurlijk meer te bieden! Breng een bezoek aan de Branderburger Tor, Checkpoint Charlie, Berliner Dom en de imposante televisietoren. De authentieke bouwwerken uit de Tweede Wereldoorlog gecombineerd met de moderne architectuur en de prachtige elementen uit de tijd van de tweedeling maken Berlijn de ideale prachtstad die zeker de moeite waard is om te bezichtigen!

Boek deze reis met Slangen Reizen en geniet van alles wat Berlijn te bieden heeft.

Deze reis boeken
v.a.
€ 44,95
1
dag
Berlijn
Hotel

Details
Onze rating: in onafhankelijk gekeurde reviews door Reisgraag.nl

Aankomstdata

zaterdag 05 feb - € 44,95
zaterdag 12 feb - € 44,95
zaterdag 19 feb - € 44,95
donderdag 24 feb - € 44,95
zaterdag 26 feb - € 44,95
zaterdag 05 mrt - € 44,95
zaterdag 12 mrt - € 44,95
zaterdag 19 mrt - € 44,95
zaterdag 26 mrt - € 44,95
zaterdag 02 apr - € 44,95
zaterdag 09 apr - € 44,95
zaterdag 16 apr - € 44,95
zaterdag 23 apr - € 44,95
maandag 25 apr - € 44,95
zaterdag 30 apr - € 44,95
donderdag 05 mei - € 44,95
zaterdag 07 mei - € 44,95
zaterdag 14 mei - € 44,95
zaterdag 21 mei - € 44,95
zaterdag 28 mei - € 44,95
zaterdag 04 jun - € 44,95
zaterdag 11 jun - € 44,95
zaterdag 18 jun - € 44,95
zaterdag 25 jun - € 44,95
zaterdag 02 jul - € 44,95
zaterdag 09 jul - € 44,95
maandag 11 jul - € 44,95
zaterdag 16 jul - € 44,95
donderdag 21 jul - € 44,95
zaterdag 23 jul - € 44,95
zaterdag 30 jul - € 44,95
maandag 01 aug - € 44,95
zaterdag 06 aug - € 44,95
donderdag 11 aug - € 44,95
zaterdag 13 aug - € 44,95
zaterdag 20 aug - € 44,95
maandag 22 aug - € 44,95
zaterdag 27 aug - € 44,95
zaterdag 03 sep - € 44,95

Uw reis

Aankomstdatum: 05-02-2022

Prijsoverzicht

Reissom reiziger 1€ 44,95
Reissom reiziger 2€ 44,95
Weekendtoeslag à € 7,00 per persoon€ 14,00
SGR bijdrage € 5,00 p.p.€ 10,00
Calamiteitenfonds€ 2,50
Totale reissom € 116,40

Deze reis boeken
Kies uw reisgezelschap
personen
Aanhef *
Voornaam *
Achternaam *
Aanhef *
Voornaam *
Achternaam *
Selecteer uw gewenste aankomstdatum
Aankomstdatum

za
29 jan
€ 44,95
za
05 feb
€ 44,95
za
12 feb
€ 44,95
za
19 feb
€ 44,95
do
24 feb
€ 44,95
za
26 feb
€ 44,95
za
05 mrt
€ 44,95
za
12 mrt
€ 44,95
za
19 mrt
€ 44,95
za
26 mrt
€ 44,95
za
02 apr
€ 44,95
za
09 apr
€ 44,95
za
16 apr
€ 44,95
za
23 apr
€ 44,95
ma
25 apr
€ 44,95
za
30 apr
€ 44,95
do
05 mei
€ 44,95
za
07 mei
€ 44,95
za
14 mei
€ 44,95
za
21 mei
€ 44,95
za
28 mei
€ 44,95
za
04 jun
€ 44,95
za
11 jun
€ 44,95
za
18 jun
€ 44,95
za
25 jun
€ 44,95
za
02 jul
€ 44,95
za
09 jul
€ 44,95
ma
11 jul
€ 44,95
za
16 jul
€ 44,95
do
21 jul
€ 44,95
za
23 jul
€ 44,95
za
30 jul
€ 44,95
ma
01 aug
€ 44,95
za
06 aug
€ 44,95
do
11 aug
€ 44,95
za
13 aug
€ 44,95
za
20 aug
€ 44,95
ma
22 aug
€ 44,95
za
27 aug
€ 44,95
za
03 sep
€ 44,95
Geselecteerd
Beschikbaar
Gegarandeerd vertrek
Volgeboekt
Niet beschikbaar

Deze prijzen zijn inclusief:

  • Korte stadsrondrit (onder voorbehoud)
  • Vervoer per luxe touringcar